Serwis

Serwis w naszej firmie zajmuje się od lat naprawami maszyn budowlanych jak i drogowych na miejscu u Klienta lub w siedzibie naszej firmy. Specjalizujemy się w naprawie równiarek drogowych, koparek oraz walców.

  • Świadczymy usługi w zakresie bieżącej obsługi serwisowej, wymiana olejów, we wszystkich układach maszyn,
  • Wykonujemy naprawy układów hydraulicznych takich jak hydromotory oraz pompy hydrauliczne,
  • Wykonujemy naprawy silników oraz skrzyń biegów,
  • Posiadamy dostęp do nowoczesnego parku maszynowego i w razie potrzeb dorabiamy z zachowaniem odpowiednich standardów jakości uszkodzone podzespoły takie jak: przekładnie planetarne, półosie napędowe, tuleje łożyskujące, sworznie oraz wiele innych istotnych oraz kosztownych części.

Dodatkowo oprócz usług serwisowych jesteśmy Autoryzowanym Dostawcą olejów Fuchs oraz filtrów Hi Fi Filter co gwarantuje nam bardzo atrakcyjne ceny.

Potrzebujesz wyceny usługi lub chcesz sprawdzić termin jej realizacji?

POŁĄCZ SIĘ TERAZ Z DORADCA TECHNICZNYM

tel.: +48 792 023 200

Nasz serwis mobilny obsługuje zaznaczone na mapie województwa.

ZADZWOŃ TERAZ ABY WEZWAĆ SERWIS MOBILNY

TEL. +48 792 023 200

Dla właścicieli maszyn budowlanych oraz drogowych ważne jest aby czas przestoju maszyny był jak najkrótszy. Dlatego ważnym atutem Baumaschinen jest doświadczenie w dorabianiu niedostępnych od ręki części techniką CNC.

W przypadku braku dostępności części zamiennych, jesteśmy w stanie je dorobić wykorzystując do tego m.in. obróbkę na maszynach CNC, w czym mamy duże doświadczenie

Z ŻYCIA WARSZTATU…