O firmie

Baumaschinen Polska to nie tylko firma, to fachowcy którzy pozytywnie Cię zaskoczą!

Pomysł?

W pierwszym kroku narodził się pomysł dostarczenia  Naszym Klientom SOLIDNYCH używanych maszyn drogowych i budowlanych pochodzących od sprawdzonego i autoryzowanego dostawcy.
Pierwotny pomysł został zmodyfikowany. Dostrzegliśmy duże zainteresowanie używanymi maszynami, ale takimi, które praktycznie w niczym nie ustępują fabrycznie nowym. Polscy przedsiębiorcy chcieli – i nadal chcą – inwestować w sprzęt z drugiej ręki poddany kompleksowej odbudowie, który gwarantuje brak przykrych niespodzianek i jest od razu gotowy do pracy. Postanowiliśmy odpowiedzieć na tę potrzebę.

Wystartowaliśmy z nową formułą działalności tzn. zaczęliśmy na życzenie Naszych Klientów odbudowywać kompleksowo używane maszyny drogowe i budowlane udzielając na nie gwarancji. Aby Pomysł mógł się zrealizować musieliśmy pozyskać dostęp do nowoczesnego zaplecza warsztatowego, co jak się okazało ma kluczowe znaczenie przy odbudowie maszyn.

Oprócz zaplecza warsztatowego zainwestowaliśmy w doświadczonych pracowników. Wiemy, że dobre zarządzanie i praca z fachowcami to gwarancja jakości, która jest bardzo ceniona i potrzebna w szczególności przy maszynach drogowych i budowlanych. Wiedzą o tym najlepiej właściciele firm którzy posiadają w swoim parku takie maszyny

Przeczytaj wywiad z właścicielami Baumaschinen Polska